Avem vesti bune!

Ne marim echipa si suntem în cautare de oameni talentati si dornici sa impartaseasca pasiunea noastra pentru sanatate!

Dorim sa va reamintim pozitiile noastre deschise in acest moment:

Cariere

Instructor Inot

Candidatul ideal:

  • absolvent al Facultatii de Educatie Fizica si Sport, specializare natatie;
  • atestat/ certificat/ carnet instructor inot;
  • empatic, sociabil si expresiv, capacitate de a lucra cu copiii, atentie distributiva, capacitate de concentrare, rezistenta crescuta la efort fizic si intelectual
  • cunostinte si competente de prim-ajutor
  • experienta in instruirea copiilor pentru inot reprezinta un avantaj

Responsabilitati :

Lucrul in mediul acvatic cu copii cu varsta 4-10 ani , pentru initiere si antrenare inot

Aplicarea si personalizarea programelor de educatie acvatica in functie de varsta si disponibilitatea copilului.

Disponibilitate in weekend

Se ofera :

  • pachet salarial fix ;
  • comision din vanzari;
  • program relativ flexibil

Instructor fitness

  • Cautam instructori sportivi, de preferat absolvente ANEFS
  • Experienta anterioara in fitness, sau aerobic poate fi un avantaj;
  • Conditie fizica buna, atitudine pozitiva si energica, entuziasm,
  • Capacitate de a motiva oamenii prin optimism si perseverenta;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
  • Cunostinte medii in folosirea calculatorului;

Responsabilitati:

Servicii catre membri: Include masuratori corporale, stabilirea de obiective, explicarea circuitului si a antrenamentului pastrarea curateniei aparatelor.

Generarea de vizitatori: Include obtinerea de contacte de la membri, lucrul cu agenda de intalniri si impartirea de invitatii si flyere.

Vanzarea de abonamente: Include evaluare nevoilor si obiectivelor vizitatoarelor, turul clubului, stimularea entuziasmului si angajamentului membrilor, explicarea tarifelor si a programelor FitCurves, depasirea obiectiilor, completarea actelor necesare.

Se ofera:

  • pachet salarial fix;

Consilier vanzari receptie

  • Proactiv, cu energie si entuziasm;
  • Aspect fizic placut.
  • Dinamic, bine organizat, sociabil, cu simt de raspundere si seriozitate maxima.
  • Motivat si cu puternice abilitati de comunicare si relationare, atat cu clientii, cat si cu echipa sa.
  • Capacitate de concentrare pe mai multe sarcini in acelasi timp;
  • Orientare catre rezultate;
  • Dinamism si atitudine pozitiva;
  • Profesionalism si implicare;
  • Bune cunostinte de MS Office – Word, Excel, Power Point;
  • Limba engleza – nivel conversational.
  • Experienta in vanzari minim un an.
  • Cursurile,acreditarile in domeniul fitnessului sunt un avantaj

  • Intampinarea membrilor si vizitatorilor cu entuziasm;
  • Informarea clientilor, preluarea telefoanelor si servirea cu produse;
  • Emiterea de carduri, evidenta stocului si receptia produselor de la furnizori;
  • Programari si confirmari la serviciile clubului;
  • Gestionarea comunicarii dintre clienti si personalul clubului;
  • Incasarea contravalorii serviciilor;
  • Derularea de activitati conexe necesare bunei functionari a activitatii centrului;
  • Identificarea de clienti noi;
  • Consilierea clientilor in alegerea facuta;
  • Prezentarea si vanzarea serviciilor companiei, intr-un mod profesionist, impecabil;
  • Respectarea targetelor zilnice si a procedurilor.

Se ofera:

  • program relativ flexibil.
INCARCA CV-ul
Aplica Acum

Incarca CV-ul*

Toate campurile marcare cu * sunt obligatorii.